AktualnościRaporty EnergetyczneRozwój duchowy

Nadchodzący Nów w Rybach (2 marca, godz 18:38) będzie niezwykły. Inny niż pozostałe.

Market GIOCO. Twój Sklep Ze Zdrową Żywnością

Nawet Ci, którzy na co dzień są racjonalistami i kierują się logiką, mogą uciec w świat abstrakcji i ulec iluzji.

Na szczęście ten Nów pobudzi naszą podświadomość i sprawi, że odkryjemy wiele nieodkrytych dotąd prawd. Na powierzchnię wyjdą prawdziwe intencje, a także sekrety i manipulacje. Wzmocni się telepatyczne połączenie z innymi istotami, a także z wyższymi wymiarami. To czas, w którym wszystko staje się możliwe.

Ryby należą do żywiołu Wody, a tym samym oczyszczają przestrzeń, skłaniają do większej analizy i wyciągają na powierzchnię to, co głęboko ukryte. Dlatego też tak ważne w tym czasie jest przyjrzenie się temu, co znajduje się pod powierzchnią, a nie samemu czubkowi góry lodowej.

Nów jest czasem, kiedy niebo spowija całkowity mrok, a to prowadzi do zmierzenia się z własnym cieniem. Wielu się lęka stanięcia oko w oko z własną ciemnością, ponieważ obawiają się, iż to, co tak znajdą, zburzy perfekcyjny obrazek wytworzonej przez siebie ułudy. Boją się wyjść z gry, jaką grali przez całe życie na potrzeby innych. Boją się ściągnąć maski i ukazać światu swoje prawdziwe oblicze. Boją się oceny i krytyki. Nie chcą stanąć w nagiej prawdzie przed sobą i światem, bowiem blokuje ich przed tym strach przed brakiem akceptacji i odrzuceniem. Dlaczego❓ Ponieważ nie są w stanie sami siebie zaakceptować takimi, jakimi są. Nie dają sobie prawa do bycia prawdziwym. Wolą odgrywać rolę marionetek w cudzym systemie. Są tak bardzo do tego przyzwyczajeni, iż trudno im opuścić ową strefę pozornego komfortu.

A co, jeśli w Twojej ciemności tkwi siła❓ A co, jeśli właśnie tam ukryty jest Twój potencjał, który mógłbyś wykorzystać do lepszego życia i kreowania swojego Jestestwa i przestrzeni wokół Ciebie w Prawdzie, Czystości i Miłości Bezwarunkowej❓

Konfrontacja z własną ciemnością potrzebna jest do odkrycia siebie na głębszym poziomie i pokonania wewnętrznych blokad.

Faza ciemności to faza, gdzie kryje się największy duchowy potencjał kreacji. To również czas regeneracji przed wyruszeniem w dalszą podróż. To czas, kiedy zasiewasz nowe nasiona i naładowujesz je energią Miłości po to, aby wykiełkowały z nich potężne drzewo w postaci manifestacji wszystkich Twoich pragnień i marzeń.

Zbliżający się Nów wniesie więcej spokoju, a także ekspansji do Twojego życia. To jeden z tych Nowiów, poprzez które wpływają same pozytywne i dobroczynne energie. Zapisz więc swoje intencje i wypuść je do Wszechświata. Niech się zamanifestują w pełnej okazałości. Pamiętaj jednak, aby były jasne i klarowne, a także zapełnione Miłością tak, aby nie wyrządziły krzywdy ani Tobie, ani żadnej innej Istocie. Wykorzystaj do tego swoją wewnętrzną mądrość i intuicję. Energie bardzo mocno nas wspierają, więc Twoje intencje popłyną i zamanifestują się z lekkością. Ważną rzeczą jest zaufanie do siebie jako Kreatora oraz do Wszechświata, który nie pozwala Ci na marzenia nieosiągalne. A to, że czasem pojawia się w Twoim życiu coś, co nie było zgodne z Twoimi zamierzeniami, świadczy o tym, iż albo Twoja intencja nie była sformułowana właściwie, albo Twoja Dusza ma inny plan wobec Ciebie, a Ty działasz w niezgodzie z nią. Czasem zanim spełni się jakieś marzenie, Wszechświat testuje Cię i sprawdza, czy po pierwsze, rzeczywiście to jest to, czego chciałeś, a po drugie, czy jesteś gotowy na jego spełnienie.

Odsuń zasłonę, która dzieli rzeczywistość od iluzji. Mimo, iż czasem nie rozumiesz prawdziwych przesłanek Wszechświata i trudno Ci je zaakceptować, to pozwól swoim słowom myślom i intencjom przepływać bez oporu.

Energia Ryb pozwala na łączenie tego wszystkiego, co jest poza zasłoną. Podaruj sobie czas na odkrywanie swego prawdziwego JA, na odkrywanie wewnętrznego świata, tego, w którym istnieje PRAWDA, a nie iluzja.

W ostatnich miesiącach wiele planet rzucało swój cień na energię Nowiu, co zmuszało nas do ciężkiej i mozolnej czasem pracy. Teraz możemy manifestować z lekkością.

A co by się stało, gdybyś mógł zamanifestować to, czego pragniesz, jednym pstryknięciem palców, kierując się totalnym zaufaniem do Wszechświata i pozbywając się lęków i oporów❓

Otwórz się na całe dobro, które do Ciebie płynie. Nów w Rybach wysyła do Ciebie ogrom miłości i wsparcia. Podążaj za wskazówkami zachowując uważność, zamiast trywializować, co do Ciebie przychodzi. Daj się poprowadzić swojej wewnętrznej mądrości.

W całym tym procesie będzie Ci towarzyszyć optymizm wobec tego, co nadchodzi. Dzięki temu łatwiej Ci będzie zrozumieć i zaakceptować zbliżające się zmiany. Poddaj się wszelkim podszeptom, przeczuciom i trzepotaniu serca. To sygnały od Twojej Duszy.
Aktywnego i kreatywnego czasu Nowiu, pełnego Bezwarunkowej Miłości ❤
~ 𝑲𝒉𝒚𝒂𝒕𝒊

Odwiedź stronę autora i pamiętaj by wspierać dobre treści!

Art i Styl - Styl i Harmonia Twojej Przestrzeni
O Autorze

Publikacje

Suweren Rzeczpospolitej / RÓD Mazowiecki
Podobne publikacje
Rozwój duchowy

Złota Księga "Bóg w działaniu"

Doświadczenia, które są wynikiem pozornych tajemnic życia, gdy są przez nas dobrze zrozumiane…
Czytaj
Rozwój duchowy

Traktat Suwerena (zerwanie kontraktów)

JA ( imię i nazwisko ) i mój pierwotny, niezbywalny ton mojego istnienia poza czasem i…
Czytaj
Raporty Energetyczne

Raport energetyczny - czerwiec 2022 - intensywna transformacja ciał ludzkich

Na początek krótkie podsumowanie mijającego maja i nawiązanie do kwietnia. W tym momencie…
Czytaj
Newsletter
Bądź na bieżąco
Redakcja powiadomi Cię o nowościach, wartościowych wpisach i wydarzeniach w przestrzeni Ariów - Suwerenów Rzeczpospolitej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.