Rozwój duchowy

Pobudka

Pobudka
Market GIOCO. Twój Sklep Ze Zdrową Żywnością

Wszystko ładnie, pięknie, życie płynie, łódką dryfuje. Ale czy na pewno, bo w którejś chwili swojego życia budzisz się na tej dryfującej łódce pośrodku niewielkiego bajora zwanego życiem. Ze średnią pracą i ze średnią płacą z rodziną na utrzymaniu i z mglistą perspektywą co jest dalej. A co gorsza z myślą jak się tu znalazłem i kim tak naprawdę jestem.

W pewnym momencie jak mamy szczęście rodzi się pytanie: co dalej? Jak Mogę to zmienić? Nagły natłok myśli, problemów oraz coraz większy wszechogarniający strach. Nie mogę, nie chcę, boję się, a po co mi to i często nie wiem jak. Umysł zapodaje miliony pomysłów aby odwieść od nieznajomego i „niebezpiecznego” zmian jakie mogły by się szykować.

Pobudka to czas, w którym przekładam teorię na praktykę zgodnie z przesłaniami wszelkich mówców motywacyjnych, Inspirujących Książek oraz osób, które już tam dotarły lub są na tej drodze strachu i rozwoju. Wprowadzę zasadę, że tam gdzie pojawia się strach we mnie to oznacza, że trzeba w to wejść głębiej nie zastanawiać się, dać się porwać nurtowi. Tak jak to mówi filozofia Kaizen małymi kroczkami będę wprowadzał małe zmiany, które przyczyniają się do wielkich rzeczy. Przetestuję, sprawdzę i nie dam się po drodze stawiając sobie coraz ciekawsze wyzwania przed samym sobą i ocenię czy jest to droga dla mnie.

A wiem, że jest.

Art i Styl - Styl i Harmonia Twojej Przestrzeni
Podobne publikacje
Rozwój duchowy

Złota Księga "Bóg w działaniu"

Doświadczenia, które są wynikiem pozornych tajemnic życia, gdy są przez nas dobrze zrozumiane…
Czytaj
Rozwój duchowy

Traktat Suwerena (zerwanie kontraktów)

JA ( imię i nazwisko ) i mój pierwotny, niezbywalny ton mojego istnienia poza czasem i…
Czytaj
Rozwój duchowy

Złota Księga "Stwórca Himalaya"

Wydarza się to po raz pierwszy, że Obecność tej Świetlistej Istoty jest sprowadzona do stanu, w…
Czytaj
Newsletter
Bądź na bieżąco
Redakcja powiadomi Cię o nowościach, wartościowych wpisach i wydarzeniach w przestrzeni Ariów - Suwerenów Rzeczpospolitej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.